Często zadawane pytania

FAQ

Praca zaczyna się od przygotowań a kończy po oczepinach (max 00:30).

Podstawowa oferta to jeden operator, plener w dniu wesela, film 45 – 60 minut  / 20 minut w nowoczesnym stylu, osobny trailer oraz spersonalizowany pendrive.

Całe gotowe filmy wraz z trailerem przekazujemy na pendrive. Trailery wysyłam także zawsze w formie elektronicznej przed odbiorem materiału, jako "przedsmak" 🙂

Tak, można domówić drona do podstawy z jednym operatorem.

Oczywiście! Posiadam uprawnienia (legitymację), która została nabyta podczas dwudniowego kursu w Archidiecezji Katowickiej.

Na film standardowo czeka się około 90 dni roboczych.

Nie, pendrive nie jest zabezpieczony i film można przegrywać do woli.

Nie, plener w dniu wesela jest w cenie usługi. Inny dzień jest płatny.

Nie, podpisując umowę nawet kilka lat do przodu zawsze obowiązuje Państwa gwarancja ceny.

Chętnie spotykam się z Wami podczas pogawędek przy dobrej kawie i gdy jesteście zdecydowani, umowę przeważnie spisujemy tego samego dnia. Gdy nie mamy takiej możliwości, jestem otwarta na spotkania on line z użyciem kamerki internetowej oraz/lub rozmowy telefoniczne. Nie mam nic przeciwko podpisaniem umowy u siebie w domu i wysłaniem jej do mnie skanem.

Nie. Jest to dla mnie bardzo ważne, by stworzyć z Wami więź od samego początku. Jestem głównym wykonawcą i nie spisuję kilku umów na jeden termin. Spisując ze mną umowę macie gwarancję, że to ja pojawię się na Waszym weselu. Wyjątkiem są sytuacje, na które nie mam wpływu, takie jak choroba lub inna, która uniemożliwi mi bycie osobiście. W tym przypadku na moim miejscu pojawia się drugi operator – osoba której ufam i z którą współpracuję. 

Jestem przeciwna spisywaniu kilku umów na jeden termin. Liczy się jakość, nie ilość.

Wtedy wspólnie ustalamy termin, który wszystkim odpowiada i nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów. Cena jest taka sama jak w dniu podpisania umowy.

Jak najbardziej! Jest możliwe stworzenie oryginalnego, niebanalnego podziękowania dla rodziców. Spotykamy się we wspólnie ustalonym miejscu i działamy! Film gotowy jest do tygodnia.